Istoric | Geografie | Monografie | Stema |   Însemne  
  Comunicate | Autorități | Legislație | Sesizări |   Cultura   
home > consilieri județeni
 
 Hotărâri
 Dispoziții
 Organigramă
 Regulamente
 Buget
 Instituții subordonate
 Servicii publice deconcentrate
 Primării
 Prefectura
 e-guvernare

LISTA CONSILIERILOR JUDEȚENI

Arhivă rapoarte de activitate

Nr.
crt.
Numele și prenumele Funcția și locul de muncă Adresa e-mail Formațiunea politică Declarația de avere Declarația de interese Raport activitate 2012 Raport activitate 2013
1.

Antonie Ștefan Mihail

Manager Adrem Invest

antonie.stefan@cjmures.ro U.S.L decl. avere decl. interese raport raport
2.

Baciu Marius Tiberiu

inginer-șef, SNGN Romgaz Tîrgu-Mureș baciu.marius@cjmures.ro U.S.L decl. avere decl. interese    
3.

Bán Moise

persoană fizică 

ban.moise@cjmures.ro U.D.M.R decl. avere decl. interese raport  
4.

Bândea Eugen

administrator, S.C  CAMBUS SA Sighișoara

bandea.eugen@cjmures.ro U.S.L decl. avere decl. interese raport raport
5.

Boloș Vasile Grigore

profesor universitar, Univ. Petru Maior bolos.vasile@cjmures.ro U.S.L decl. avere decl. interese raport raport
6.

Boroș Raul Alin

Director general, S.C. MARADRA SRL boros.raul@cjmures.ro U.S.L decl. avere decl. interese raport  
7.

Borșan Doru Aurelian

Director ENERGOPLUS SRL

borsan.doru@cjmures.ro P.D.L. decl. avere decl. interese raport  
8.

Coman Meluș Florian

administrator la S.C. Premier S.R.L., Sighișoara

coman.florian@cjmures.ro P.D.L. decl. avere decl. interese raport  
9.

Csép  Eva Andrea

vicepreședinte executiv – specialist în relații publice – UDMR Mureș

csep.eva@cjmures.ro U.D.M.R decl. avere decl. interese raport  
10.

Dancu Ovidiu

Vicepreședinte al Consiliului Județean Mureș

ovidiu.dancu@cjmures.ro U.S.L decl. avere decl. interese raport raport
11.

Dászkel László

 

daszkel.laszlo@cjmures.ro U.D.M.R decl. avere decl. interese    
12.

Dénes Iosif

  denes.iosif@cjmures.ro U.D.M.R decl. avere decl. interese    
13.

Erős Csaba

Inspector exploatare la Oficiul Județean de Poștă Mureș

eros.csaba@cjmures.ro U.D.M.R decl. avere decl. interese    
14.

Gliga Ioan Florin

Tehnician silvic

gliga.ioan@cjmures.ro U.S.L decl. avere decl. interese raport raport
15. Iacob Letiția profesor iacob.letitia@cjmures.ro U.S.L decl. avere decl. interese    
16.

Kedei Pál Előd

profesor, Școala Gimnazială Sînpaul kedei.pal@cjmures.ro U.D.M.R decl. avere decl. interese   raport
17.

Kelemen Atilla-Márton

Vicepreședinte al Consiliului Județean Mureș

kelemen.atilla@cjmures.ro U.D.M.R decl. avere decl. interese    
18.

Moldovan Ovidiu

  moldovan.ovidiu@cjmures.ro P.D.L. decl. avere decl. interese    
19.

Mózes Levente-Sándor

SC SOUND CRAFT

mozes.levente@cjmures.ro U.D.M.R decl. avere decl. interese raport raport
20.

Pokorny Vasile Ștefan

Director, Centrul de recup. și reabil. a pers. cu handicap Brîncovenești

pokorny.vasile@cjmures.ro U.D.M.R. decl. avere decl. interese raport raport
21.

Pop Teodor Mircea

Director SC Radox Transilvania

pop.teodor@cjmures.ro U.S.L decl. avere decl. interese    
22.

Popa Dragoș Codrin

Asistent Universitar, UMF Tîrgu Mureș
Director Medical S.C. NOVA VITA

popa.dragos@cjmures.ro U.S.L decl. avere decl. interese raport  
23.

Radu Mircea

pensionar radu.mircea@cjmures.ro U.S.L decl. avere decl. interese   raport
24.

Rus Dan Dorul

  rus.dan@cjmures.ro P.D.L. decl. avere decl. interese    
25.

Socotar Gheorghe Dinu

Administrator S.C Tangent Electro Trade SRL

socotar.gheorghe@cjmures.ro U.S.L decl. avere decl. interese    
26. Someșan Ștefan Inspector Școlar General la
Inspectoratul Școlar Județean Mureș
somesan.stefan@cjmures.ro U.S.L. decl. avere decl. interese    
27.

Szabó Albert

  szabo.albert@cjmures.ro U.D.M.R decl. avere decl. interese   raport
28.

Szabó Árpád

Direcția pentru Agricultură

szabo.arpad@cjmures.ro U.D.M.R decl. avere decl. interese raport raport
29.

Szász Izolda

Avocat, cabinet de avocatură

szasz.izolda@cjmures.ro U.D.M.R decl. avere decl. interese raport  
30.

Șopterean Ioan

FNF Mureș sopterean.ioan@cjmures.ro P.D.L. decl. avere decl. interese   raport
31.

Tatár Bela

director general, SC Transport Local SA Tîrgu  Mureș

tatar.bela@cjmures.ro U.D.M.R decl. avere decl. interese    
32.

Todoran Liviu Radu

Medic rezident, clinica de Ortopedie

todoran.liviu@cjmures.ro P.D.L. decl. avere decl. interese raport  
33.

Tușnea Ion

pensionar

tusnea.ion@cjmures.ro PP-DD decl. avere decl. interese raport  


Informațiile au fost furnizate de Belean Delia, în data de 26.06.2012
Informațiile au fost actualizate de Belean Delia, în data de 27.07.2012, 05.10.2012, 04.12.2012, 20.12.2012, 06.02.2013

Informațiile au fost actualizate de Iepan Andreea, în data de 19.06.2013, 05.07.2013, 17.12.2013